Tip

Malina list

Malina obecná - list fermentovaný 45g


  • Skladem
200 Kč
Kategorie: Byliny
Záruka: 2 roky
 

Malina list k prodeji 

 

Malina obecná ,nabo také ostružiník maliník (rubus idaeus linné) - malinám se určitě vyplatí vyhradit nějaký ten nepoužívaný kout zahrady, protože jsou nejen chutné a lahodné, ale mají skoro neuvěřitelné léčivé účinky. K léčení můžeme použít všechny běžné pěstované druhy malin, i když nejvíce účinných látek mají plody červené nebo černé.  Čaj z této lesní maliny je dokonalý balzám účinkem i chutí, ta je s příchutí plodu maliny. Doporučuji všem ctitelům velmi dobrých čajů a zdravého životního stylu.

 

Zajímavost z horské farmy k této bylině

Sběr této byliny je komplikován nejen úbytkem této byliny v přírodě a snižováním výnosnosti a kvality ve volné přírodě. Takže je lepší ji pěstovat na farmě. Na mé farmě se snažím vytvořit ty nejlepší možné podmínky v zavlažování a přihnojování koňským hnojem od koní pasoucích se na přilehlých lukách. Také pro zpracování se jedná o jednu z nejnáročnějších bylin.

 
Tento web používá pro správný chod obchodu, dále pro analýzu a remarketingové účely soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.